KONST / Litografier / Grafsikt blad 11482321

nr 1148 2321

Marcel Strüwer-van Zuylen

(f. 1969)

Grafsikt blad, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), signerad och numrerad 344/350, komposition, 68x48

Kondition: löst blad

måndag 4 december 2017
kl 18:39:26